[ TOP records ... ]

co po poslouchám poslední dobou?

- Strike Anywhere "Exit English" LP
- Entrails Masscre "Crucial Strikes With Attitude" LP
- QUILL/Geogere Bith Jr. "split" EP
- Los Crudos/MK Ultra "split" EP
- Wesley Willis (vše) LP´s
- Devoid Of Faith/Vorhees "split" LP
- Suffer „13“ CD
- The Idoru Mp3 z www
- Blue Raincoat „Small Town Addiction“


1. Shank "Coded Messages Slowed Down Songs" (625 Trash Core)
2. Devoid Of Fait/Voorhees "split LP" (Coalition/Gloom)
3. Franklin Lakes "Cheque In Blanco" (Better Communication Records)
4. ALL "Pummel"
5. Charles Bronson, Spazz, Romantic Gorilla vše
6. Bamix "Leitmotiv"
7. Reversal Of Man "This Is Medicine"
8. Wesley Willis vše ...
9. Tragedy "Vengeance"
10. Orchid "Gafold"
11. Gride "Tanec bláznů"
12. Satanic Surfers "Hero Of Our Time"
13. HDQ "Soul Finger"
14. Danzig "Danzig II-Lucifuge"
15. New Model Army "Thunder And Consolation"
16. Yaphet Kotto "Syncopated Synthetic Lames For Love"
17. Still Life "From Angry Heads With Skyward Eyes"


[ TOP české skupiny LIVE ]
- Suffer
- His Another Fall
- The Mood
- Goospel Of The Future
- Gride
- Landmine Spring
- Nesoučást Stroje
- Rabies
- Mass Genicide Process
- Výbor Veřejného Blaha
- Vas Suzane
- C
- Space To Being
- Homoconsumens[ TOP LIVE ]
- Mindflair/Obscene Extreme 2004
- Gride/vždy a všude
- Uncurbed/Obscene Extreme 2004
- Idiot Savant/vždy a všude


[ Sloupky/kecy ]


Samuel Records
... je malý "label" ( vydavatelství ), které se snaží vydávat a v mezích možností prodávat + šířit hudbu, které může být označovaná jako hardcore/punk. To jak se nám to daří nevíme, nicméně se o to snažíme. Jedním z hlavních důvodů je snad i to, že chceme pomoct něčemu, co máme rádi. Jako náš největší úspěch považujeme, že stále jsme jako Samuel Records a potkáváme lidi, kteří se snaží něco dělat i bez toho aby za to něco chtěli ... dělají to jen pro něco co je těší - to je snad i náš případ.

Samuel Records je víceméně označení, které vzniklo dá se říct náhodně, když Suffer plánovali svůj první počin. Abych řekl pravdu ani jsem netušil kam až se to dostane (tím myslím třeba až k 8 titulu ... he he). Teď když se na věci podívám s odstupem, tak jsem moc rád, že jsem/sme potkali lidi jako Suffer ( díky nimž vlastně vznikl SR ), Landmine Spring a stále jsme kamarádi. První tituly "vyšli" jako cd-r, bylo to myslím v roce 1999.

Naším prvním skutečným CD titulem, bylo album "Ride", strakonických Landmine Spring, kteří nás svojí energií, nadšením i kamarádským přístupem, motivovali sehnat peníze a vydat skladby jako lisované CD.

No a tak věci postupně pokračovali a stále pokračují i teď. Stále máme z každého kontaktu, titulu, nebo objednávky radost, jako když jsem / sme se SR začali.

V současné době době, v letošním roce, vyšli na světlo světa v celkem rychlém tempu tři nové tituly, Suffer, jejichž deska je pro nás naprosto excelentní a rozhodně, má šťávu a energii ... jasně hodně lidí, třeba hudbu škatulkují nebo mají blíž k jiným stylů - POZOR - rozhodně se nenechte odratit nálepkou melo punk, nebo skate punk, atd. ... Suffer jsou super chlapíci, kteří hrají to co cítí a myslím že to dělají moc dobře. Dalšími dvěma tituly jsou Albion z Chebu a Franklin Lakes ze Švédska. Oboje vznikly ve spolupráci s Pohoda Records, jimž patří naše poklona, poděkování i přátelství ... rozhodně v dohledné době přijde další pokračování!

Děkujeme za přečtení, snad Vás potěší hlavně desky, které jsme měli tu čest vydat ... hardcore považujeme jako osobní cestu spojenou s myšlenkami jako vegetariánství a snaha stále se vyhýbat stylu života, který je nám často nabízen ... spousta nabízeného "pseudoblahobytu", radosti z něčeho co stejně nemá význam a svobody, která se svobodou ani nezdá ... no dost filozování ... díky, díky ... pokud nám chceš zanechat vzkaz, nebo ti naše "tlachy" rozproudili mozkové pochody, můžešeš tak udělat v našem guestbooku!

Naviděnou,

- Honza / Samuel Rec.