[ LABEL ]
Poštovní adresa:

SAMUEL RECORDS
P.O.Box 263, 397 01 Písek
Czech Republic
samuel.records@seznam.cz
samuelrecords.net
Skype nick: jan.kloucek (většinou nejsem online, dohoda možná emailem)SAMUEL RECORDS on mySpace
SAMUEL mySpace (personal/osobní profile))


[ WEBMASTER ]
webmastering
webdesing

Jana Kudrnová
janakudrnova@volny.cz janakudrnova.com
JANA mySpace


[ LOGO KE STÁHNUTÍ ]
logo stáhnete Pravé tlačítko myši / „Uložit cíl jako …“

Samuel logo (jpg)
Samuel logo (gif)
Samuel logo (ai)


[ REKLAMA ]
logo stáhnete Pravé tlačítko myši / „Uložit cíl jako …“

reklama_29112004
reklama 1/2 A5

[ info ]

Pokud nás máte zájem kontaktovat, můžete tak učinit na některém z uvedených kontaktů. Odpovídáme na všechny e-maily i dopisy, pokud se odpověď zdrží, jsme pryč nebo nám čas nedovoluje rychle odpovědět. Samozřejmě je možný i komunikační šum, tak prosíme v případě delší prodlevy poslat e-mail ještě jednou, díky!

[ proma ]

Pokud děláš zin nebo web zin a měl by jsi zájem o nahrávky na zrecenzování, pošli mi link na web zin nebo tištěné číslo Tvého zinu, domluva je možná. Tituly vydávám v malých nákladech a s větším a rozdáváním kopii zdarma nepočítám. Pokud máš ale snahu s propagací pomoci, neváhej a kontaktuj mně!


[ booking ]

Máš-li zájem o vystoupení nějaké skupiny co jsem vydal nebo spolu-vydal, zkus nejprve napsat na kontakt skupiny (odkazy najdeš v LINKS). Pokud máš zájem o vystoupení LAHAR, kde křičím, kontaktuj nás přes naši mySpace stránku případně napiš na lahar@email.cz … díky!

[ distributoři ]

Distribuční ceny jsou samozřejmě nižší, rád je na požádání napíši. Po domluvě lze i tituly měnit, napiš prosím první (pokud jsem Tě již neoslovil já)! Komise možná jen u distribucí, se kterými spolupracuji dlouhodobě – sorry!

[ skupiny ]

Proma Vaší skupiny prosím nezasílejte – šetřete svoje peníze! Z 99% procent vydávám pouze skupiny se kterými se znám osobně nebo se mi líbí jejich hudba. Myslíš-li si, že Tvoje skupina „zapadne“ do Samuel Records, napiš prosím email, velice rád se o Vás dozvím.

[ koncerty ]

Koncerty jsem začal dělat s Korkem a píseckou crew na písecké Palubě od roku 2002. Předtím jsem udělal několik koncertů sám, ale nebylo v tom to kouzlo společně dělané práce. Proběhla zde spousta výborných akcí a na Palubu zavítalo množství skvělých skupin. Jen namátkou Quattro Stagiony, Idiot Savant, Wojczech, Rot, Whos My Saviour, On Fire, Bad Luck Rides On The Wheels, Rohlink … etc.. V současné době mám svůj harmonogram zcela zaplněný, takže dělám jen skupiny, se kterými spolupracuji po vydavatelské stránce, nebo mně svou prací zaujmou a motivují … . Bohužel Paluba je zbořená a kromě toho, že na nemám času nazbyt, ani není místo, kde by se mi je chtělo dělat. Snažím se proto psát alespoň recenze a pomáhat kapelám, které mně zaujmou, s propagací a s tourné. Navíc, koncertů je v současné době tolik, že dělat další koncerty jen aby se dělali, není zase tak nutné (můj názor). Nikdy nezapomenu, na okamžiky, které jsem na Palubě prožil … taky vím, že se již nikdy nebudou opakovat a nikdy nebudeme stejní! To je na tom to smutné a možná i pěkné … .