[ samuel ]   [ distribuce / lze nakoupit i za distribuční ceny ]  

[ stálá nabídka ]   

[ cd ]   [ lp ]   [ ep ]  

[ knížky, ziny ]   [ another/výprodej ]    [ bazar ]  


- INTRO / ZÁKLADNÍ INFORMACE -
V této části SAMUEL records stránek si můžete objednat nahrávky z našeho distra. Budeme se snažit, aby zde bylo co nejvíce zajímavých věcí a novinek od všech, hlavně českých labelů. Prvotní má snaha byla začít dělat i-net obchod, který bude speciálně naprogramovaný, tak se i stalo, ale bohužel není v mojich silách to dotáhnout do konce, k mé i Vaší spokojenosti, (možná si v budoucnu koupím učebnici PHP a začnu sám).

Protože mi doma leží spousta novinek, rozhodl jsem se, že prozatím udělám HTML verzi, kde bude vše podstatné pro objednání. Bohužel zde chybí ten komfort, vše objednat z rozhraní i-net prohlížeče. Snad tento malý nedostatek překonáte a dáte přednost "osobnější" komunikaci přes email.

Koneckonců je to nejlepší cesta, jak si domluvit ideální možnost poslání nebo předání věcí, které jsi si vybral.

Co zde seženete? Desky sympatických kapel z menších nezávislých, hardcorových nebo punkových labelů. Určitě neseženeš metalové nahrávky nebo desky z větších labelů - sorry jsem malá ryba a navíc mně spíš baví ty "menší věci" - pod lampou je totiž největší tma a najdou se tam veliký poklady.

V nabídce DISTRUBUCE najdete desky zahraničních labelů, které jsou stále skladem. BAZAR jsou 2nd hand desky.

Věci posílám:

1) dobírkou (cena vybraných desek + 80,- Kč). Poplatek platím poště, balné je samozřejmě zadarmo. Pokud propočteš, že když pošleš peníze složenkou předem a připočteš 30,- na balíček co Ti budu posílat, tak tento způsob je zcela ideální, protože to vyjde skoro stejně. Platíš při převzetí na poště.

2) Doporučeným dopisem/balíčkem (cena desek + 30,- Kč). Peníze mi pošleš předem složenkou, dopisem nebo doporučeným dopisem a já Ti obratem pošlu desky. Věci do 400,- Kč posílám obyčejně, nad 400,- Kč doporučeným dopisem.

3) Je možné domluvit i osobní vyzvednutí, převod peněz na bankovní účet … vše je nejlepší domluvit emailem.


Jak objednávat:

Poslat email s tím co Tě zaujalo + jak by jsi věci chtěl platit. Já Ti obratem, většinou do druhého dne (pokud jsem doma), napíšu jestli věci mám, kolik bude poštovné stát a kdy bych to mohl poslat.

Objednávky prosím zasílejte na samuel.records@seznam.cz, do předmětu napište třeba OBJEDNÁVKA.

Proč obchod dělám?

Snažím se podpořit vydavatelství, která jsou mi sympatická a vrátit jim nějaké peníze, které vložily do vydání desek. Je to podle mně super věc, ale taky pěkná dřina! Respekt všem, kteří se o to snaží! Všechny nabízené desky jsou přímo od skupin nebo vydavatelstvích, které je vydali. Dostali se ke mně výměnou za Samuel Records tituly, měl jsem peníze tak jsem je přímo odkoupil nebo je mám v formou komisního prodeje. Ihned po prodeji putují peníze přímo k lidem, kteří nahrávky vydali.


Tato část stránek je zatím ve výstavbě, chvilku potrvá než najdu čas a doplním sem všechny věci z mého distra. Prozatím si můžeš vybrat něco z novinek níže, pokud je již nemáš na vinylech:)