- ostatní / another -
 

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J-K  L    M, N  O  P, Q  R  S  T  U  V  W-Z X, Y, Z

A

[ Top ]

B

[ Top ]

C


Celeritida č.2 / 2007 50,-Kč (ZIN)
Uvnitř najdeš původní rozhovory s italskými crust punkery Kontatto, punk rockery Raikoris z Nepálu a fast úderkou Ruidosa Inmundicia z Vídně. Rozhovor s Janou z Boo!, příloha "Ženy z podzemí", pár sloupků, reporty z koncertů pořádaných pod hlavičkou Celerální Cerel v Liberci, report z výletu do Španělska, punk diy komix, fotky,obrázky a něco pár recenzí. Kreslená obálka, rozměr A5, 80 stránek. Super!

[ Top ]

D

[ Top ]

E

[ Top ]


F


FIRESTORM (ex-Move Your Ass) #15 ZINE 50,-Kč
Čeká vás více než sedmdesát stran čtení, rozhovorů, článků... V hudební části velké původní rozhovory s Lakmé, Nidal, Stolen lives, See You in Hell, Reign of Terror a Quiritatio, od čtenářů pak rozhovory s Casualities a D.O.A.. Podíveme se ale i do „pozadí" scény, za kapely, a to povídáním s Waking records, Barvákem z Insane Society a s projektem Boo! V aktivistické části najdete rozhovory se čtyřmi z hardcore/punku vycházejícími anarchofeministickými kolektivy (Emancypunx z Polska, Lovekills z Rumunska, Anfema z Chorvatska a naše Bloody Mary) a navazující článek o anarchofeminismu v hardcore/punk scéně, velký rozhovor s Michalem Kolesárem z projektu Realita.tv a delší materiál o sweatshopech (a punku). V mini-tématu o alternativním cestování se podíváme do Rumunska a dánské Christianie... A čekají na vás i komixy, recenze a sloupky.


Fresh Trash "#2" ZINE 60,-Kč
Nové číslo velice sympatického zinu, který dělajá lidi okolo Kobry XI.

[ Top ]

G


Garfweek č.24 / 2007 0,-Kč - ZDARMA (ZIN/KATALOG)
Rozhovory s Brobem z Tilt´zine a Christine ze Slug and Lettuce, starší rozhovory s Blood Spite Nights a Hellshock, historie kapely Kuolema, článek o zneužívání dětí,komix a další.

Give Me Back č.52 / 2007 50,-Kč (ZIN)
Léto je za námi, zima před náma. Jednou z potěšujích zpráv letošního roku je pokračování legendárního U.S. hardcore zinu HeartattaCk. Opět žije! Ve starém kabátě a s novým názvem Give Me Back. První číslo se k němu hrdě přihlásilo již číslováním - # 51 a s novou energií pokračuje v práci dál. Letošní léto přineslo druhé číslo. Můžete se těšit na klasické sloupky od Hope Amico, Keith Rosson, Katy Otto, The Down There Health Collective, Kent McClard (Ebullition), Julia Booze, Travis Magoo, rozhovory s DES_ARK, WORLD/INFERNO FRIENDSHIP SOCIETY, HEY GIRL!, DAITRO a Bobem (DEEP SIX RECORDS/LACK OF INTEREST). Navíc na spostu fotek, recenzí a dalších věcí, ze kterých dýchne svěží energie! Bohužel cena se oproti HaC zdvojnásobila. Důvod je jednoduchý - zdražení pošty v USA. (lze objednávat, přijde do 3 týdnů - cca koncem 10/2007).

GO AND KILL fanzin č.2 / červen 07 100,-Kč (ZIN+CD-R)
formát A4, 80 stran profi tisku s kvalitní grafickou úpravou a rozhovory namátkou s : GRIDE, DISCLOSE, CLUSTER BOMB UNIT, VICTIMS, UNHOLY GRAVE, BOXED IN, DISSYSTEMA...scene report z Portlandu Oregonu, recenze vynilů/kazet, anketa ohledně pořádání koncertů kolektivy Brno/Jihlava/Napajedla/Přelouč, tour report Lycanthrophy/Mass genocide process, historie první Dánské punk kapely WAR OF DESTRUCTION, či podobně s českými ZIKKURAT, report z pořádání Fiest v Hamrech, atd. plus zvuková příloha v podobě CDr s kompilací českých HC kapel (např.PRŮMYSLOVÁ SMRT, DEVIACE DOBY, KONFIDENT, DISNEY, VEŘEJNÝ PODVOD, BESTIA TRIUMPHANS a další...).

[ Top ]

H


Henry Rollins "Nejsem tu moc často? / Blues Černého kafe 2." 120,-Kč (BOOK, vazaná kniha-178 stran) (Maťa, 2005)
Další sada Rollinsových poznámek, postřehů a deníkových zápisů, které navazují na úspěšnou knihu Blues černýho kafe. Kromě již pro Rollinse typických sžíravých komentářů na téma vztahů (muž x žena, kapela x fanoušci, života x smrt) kniha obsahuje i velmi trefné charakteristiky mnoha osobností ze světa popu a šoubyznysu vůbec – např. Isaaca Hayese, Davida Lee Rotha či Johna Lee Hookera. (anotace viz.citace Maťa.cz)

Hluboká Orba č.26 / 2006 120,-Kč (ZIN, barevná obálka-200 stran) (Hluboká Orba)

How Can Limo Kill Yor Dreams? 2/2007 60,-Kč (ZIN, Samuel Records/Limo Kid)
XJesusX best ego dude, Petry Through Collages, Joseph aka Smugler (rozhovor s Křepim), hardcore punk anketa, Jan Šamánek aka Šaman (rozhovor), Sink Into The Sky - Kamenné Srdce (komix). Formát A5, tisk na recyklovaném papíře. Skladem pár posledních kusů.

How Can Limo Kill Yor Dreams? 3/2008 60,-Kč (ZIN, Samuel Records/Limo Kid)
Vychází po delší odmlce než jsme předpokládali a opět ve spolupráci Samuel vs. Limo Kid. Formát i úprava je podobná jako u předchozího čísla. Těšit se můžete na rozhovory s Markem/Thema Eleven, Army Of Flying Robots, Sebem/Short Fuse, Beau/Insect Warfare, Tomášem/Fluff fest, myspace anketa a spoustu dalších textů, fotek i grafiky. Náklad je 300 zinů tištěných na recyklovaném papíře.

[ Top ]

I

[ Top ]

J

[ Top ]

L

[ Top ]

M, N


Maximum Rock´n´Roll #293, October-říjen 2007 60,-Kč

[ Top ]

R

[ Top ]

S

[ Top ]

T


Trhavina #2 110,-Kč
Rok se sešel s rokem a je tu nová nálož podzemního kontrakulturně hardcore zinu TRHAVINA. Druhé číslo má zhruba dvojnásobný počet stran než číslo první a můžete si zde přečíst rozhovory s kapelami DFC, HIBERNATION, RUIN (překlad z Profane Existence), INNOXIA CORPORA, LYCANTHROPHY a CATHETER. V politické části najdete dva obsáhle rozhovory s americkým opozičním myslitelem Noamem Chomskym. Hlavním tématem druhého čísla TRHAVINY je podzemní publicistika a zinařství. V této rubrice si můžete přečíst rozhovory s vydavately zinů AGITATE, ATTACK, CERELITIDA, BURYZONE, BAKTERIA, UNDERGROUND HARMONY, rozsáhlý rozhovor o nakladatelství AK Press a s Ondřejem Slacalkem z A-Kontra. Téma doplňují články o zinech a samizdatu a výlet do českého podzemií začátku devadesátych let (z pera Filipa Hell). Hudební část doplňuje historie kapel SEPTIC DEATH a SUNN O))) (Lukáš). A samozřejmě ještě něco navíc. To vše na 130 stranách, profitisk na recyklovaném papíru, vražedná grafika.

[ Top ]

U

[ Top ]

V

[ Top ]

W

[ Top ]

X, Y, Z

[ Top ]