[ REGISTRACE ]


english info
     
    

  
  


- 09.11.04 / Samuel -

Choroba Mysli #4 Venku je nové číslo výborného hudebně politického zinu. V tomto čísle, si můžete přečíst rozhovory s Kobrou XI., španělským anarchistou Abelem Pazem, Filipem Fuchsem (See You In Hell, Hluboká Orba), Bilosem (Malignant Tumour), Edelweiss Piraten. Doplněno přílohou o Vegetariánství / veganství v současné společnosti. Jako obvykle parádní grafika, profi kvalita tisku, spousta zrecenzovaných nahrávek, navíc více stran. Zin objednávej na emailu: samuel.records@email.cz za cenu 40,- Kč + poštovné. Věci na recenze jsou vítané, můžeš využít adresu Martin Bořánek, Vinařického 416, 397 01 Písek.


- 20.10.04 / Samuel -Nově je v distribuci CD diskografie Gride, která je naprosto geniální. Objednat ji můžete v Samuel shopu nebo našem emailu. Novinek je víc, ale za pozornost určitě stojí i nové číslo Choroby Mysli, debutní singl Gospel Of The Future, I Adapt LP (Malárie) … není pouze čas se věcem věnovat, jak bych si představoval.

objednávky na: samuel.records@email.cz

- 18.10.04 / Samuel -… je pondělí, z repro beden mi hraje skladba „Ipsilanti Murders“ od His Another Fall a v myšlenkách si promítám pár let zpět. Náladu nemám zrovna nejlepší a zjišťuji, že jsem měl v hlavě tolik plánů …, vlastně jsem je nestačil ani uskutečnit … His Another Fall se rozpadli … hudba i text, tak nějak vyjadřuje tu melancholickou náladu, co je ve mně „… zabij v sobě víru a miluj s beznadějí – (když) – Vrazi z Ypsilanti jsou oběťmi amaterských hvězdářů …“ … pro někoho možná bezvýznamná věc a co jako, že se rozpadla nějaká kapela? Ať kluky kdo zná jak chce, tak pro mne se rozpadla skupina, ve které byli čtyři kámoši a jejich energie mne motivovala k tomu, abych se jim snažil finančně i jinak pomoct … výsledkem byl vinyl 12“LP „Birds Fly Sedated“, první 12“LP, který na Samuel Records. Myslím, že lepší kapelu bych pro něj ani teď, kdybych se měl zamyslet zpětně, hledat nechtěl. Nejsou již His Another Fall, ale Máca, Luigi, Martin a Dejvísek a spojuje nás deska „Birds Fly Sedated“ i kamarádství … aniž si to chci připustit, tak něco končí. Kdo skupinu má, ví jaké to je, když tenhle konec přijde … osobně k tomu víc napsat nemohu, jen vím že ta deska je pořádnej kus vinylu, který tady zůstane napořád. Myslím, že minimálně pro nás pět, to bude kus života a vzpomínek. Najednou vidím, že ikdyž jsme spolu měli spoustu plánů, tak nás zcela pohltili naše normální „osobní“ životy … pořád musíš něco dělat, abys vydělal na nájem, opravu auta, atd. atd. … dělí nás pár set kilometrů a vím, že už je třeba pozdě udělat si čas na to, abych vyrazil do Přerova na koncert His Another Fall. Vlastně je tohle smutné zjištění dost inspirativní a poučné, nikdy by jsme neměli odkládat věci, které člověk cití a má v sobě proto, aby udělal věci, které udělat prostě musí … protože každý z nás se pak může stát obětí těch „amaterských hvězdářů“, co se snaží zabíjet naše sny! Nikdy jsem si nemyslel, jak mi z takové věci dokáže být smutno, teď vím že dokáže …

Pokud budete mít zájem … je zde výprodej:

- trička His Another Fall – á 180,- Kč
- LP „Birds Fly Sedated“ – á 150,- Kč + placka HAF zadarmo

objednávky na: samuel.records@email.cz

- Samuel, 18.10.2004 –


- 07.10.04 / Samuel -Pokud nebudete mít na práci nic lepšího než "serfovat" po internetu, určitě se podívejte na super stránku Limo Kid. Je zde fajn čtení, fotky, grafika ... a pokud budete chtít, určitě X Jesuse X kontaktujte nebo mu zanechte vzkaz na jeho guest booku, ať mu není v dalekém Londýně smutno ...

- 06.10.04 / Samuel -

ahoj, podzim je tady, ale času mi s ním nepřibylo. Brzo se chystám doplnit nějaké novinky na stránku, ale stále nemám čas je přesunout z "hlavy" do PC, není čas! Ve chvilkách volna pracuji na SAMUEL ZINU, který bude free u dalších SAMUEL titulů! Zatím vše vypadá dobře, tak i já jsem osobně zvědav na výsledek. Uvidíme. K mání bude i v elektronické (pdf) podobě na SAMUEL stránce, volně ke stažení. Pokud by jste měl někdo v hlavě nějakou úvahu, chtěl/la se nějak realizovat, rozhodně mně kontaktujte na samuel emailu. Proma jsou vítaná, ale až po domluvě, rozhodně nechci konkurovat zaběhlým zinům a recenzovat cokoliv! Obsah zinu se nechám zatím pro sebe, ale brzo ho špetku přiblížím!

!!!! AKCE !!!!!
+ +

Tento "balíček" (K10 Prospect MCD, The Mood CD, Idiot Savant placka) je k dostání za cenu 300 kc + dobirka na: samuel.records@email.cz

!!!! BENEFIT !!!!!
Dne 1.10.2004 jsme na Palubě udělali benefit pro organizaci Svoboda zvířat. Děkujeme kapelám, kteří ji podpořili a hráli bez nároku na cesťák /LAHAR, GREX, RABIES, POSLEDNÍ PŘÁNÍ MRTVÉHO HUMANISTY, KILGORE TROUT/. SZ jsme předali částku 3 600,- Kč, která by měla být použita na kampaň "Proti srsti".

- 23.09.04 / Samuel -


Ahoj všem, Landmine spring se vrátily z krátkého turné s The Feelers (New Zeland), a pořádně si to užili, strávili krásné dny v Alpách např. městě Aflenz,v klubu Sublime, jednom z nejslavnějších v Rakousku. Chceme poděkovat za basovou výpomoc Martině Páníků (Jaywalker) na open air festivalu v Loebau, Rakousko. Martina dokázala po týdnu zkoušení bez problémů odehrát živé vystoupení. V říjnu se po dlouhé době ukážeme v Roswain (Germany), což bylo jedno z našich nejoblíbenějších míst na live show a kde jsme poznali spoustu kamaradů. Bohužel původní kultovní klub dostal za své při povodních a muselo se najít nové místo. Od té doby jsme v Roswain nehráli ,až teď odehrajem koncert společne se Sunshine v novém prostoru. Určitě se vrátí vzpomínky na začátky Landmine spring. 17.7. 1999 Sunstroke open air festival 1.11. 1999 Boy sets fire (usa) a 17.7. 2000 I farm (usa)
Někdy v průběhu 02/2005 nebo začátkem 03/2005 by mělo vyjít picture EP 7", na kterém budou tři nové skladby. k prvním 50 ks bude zin z dílny Samuel Records. EP vyjde v kooperaci, SAMUEL / Pohoda a ještě dvou labelů z ciziny.


- 20.09.04 / Samuel -

POZOR!!! Malá změna, Whos My Saviour + BAD LUCK RIDE ON WHEELS, zahrají v Hradci Králové v klubu El Diablo. Společně s nimi zde vystoupí skupina Karl Marx (ex Thema11, Friendship Forever)


- 20.09.04 / Samuel -

- Whos My Saviour TOUR 2004 -

21.10.(čt/thu) Hradec Králové, El Diablo + BAD LUCK RIDE ON WHEELS (DE), Karl Marx (ex Thema11, Friendship Forever)
22.10.(pá/fri) Pardubice, Hospoda u Skalů + BAD LUCK RIDE ON WHEELS (DE), Nedful Things, Waacum
23.10.(so/sat) Písek, Paluba + BAD LUCK RIDE ON WHEELS (DE), Lahar, Gride, Grex, GIUDED CRADLE
24.10.(ne/sun) Teplice, Božák + BAD LUCK RIDE ON WHEELS (DE), NOT

Whos My Saviour (DE) je kapela složená ze členů Abuso Sonoro, Wojczech, Entrails Massacre. Hrají metalický grinding/hardcore/fastcore se dvěmi zpěvy. Tour pojedou společně s BAD LUCK RIDE ON WHEELS (DE), což je kapela složená ze členů Whos My Saviour, Wojczech a stylově by se tento projekt měl pohybovat na pomezí sludge-core.


- 10.09.04 / Samuel -

Updatována sekce KONCERTY, najdete zde infomaci o koncertech v píseckém klubu PALUBA, o koncertech SAMUEL skupin a postupem času, zde bude samozřejmějmě i víc informací kolem.
Kdo by měl zájem o poslední číslo HeartattaCkU, tak již může zasílat objednávky. Myslím, že do 3 týdnů, tady budou. Cena by měla být opět 25,- Kč + pošta (nebo známky předem, 12,- Kč). Takže pokud ho chcete mít hned jak dojdou, není nic jednodužšího, než poslat nadepsanou A4 obálku s 12,- Kč známkou a 25,- Kč. Obálku můžete poslat na SAMUEL ADRESU uvedenou v KONTAKTECH.

- 17.08.04 / Samuel -

Do DISTRO sekce jsem přidal nějaké novinky, které mám nově v distribuci. Pokud by jste o něco měli zájem, nejlepší cesta je objednat věci přes email nebo poštou. Pracuji na distro listu, ale nějak se mi ho nedaří dokončit :(
Novinky jsou zde.

- 13.08.04 / Samuel -

ahoj,

díky za návštěvu samuel records www, pokud zde najdeš nějakou pro Tebe potřebnou informaci, tak to bude jedině dobře. pokud by jste se stránkou měli nějaký problém nebo měli nápad, jak něco vylepšit, rozhodně mně kontaktujte na email nebo zanechte vzkaz v guestbooku. myslím, že lepší než se flákat u pc a koukat na internet je něco dělat, ale pokud zde náhodou jste, tak můžete omrknout nové stránky těchto samuel kapel, jsou fajn ...
Jetpilot
Suffer
The Mood

pokud by vás zajímaly nějaké plány do budoucna, tak samozřejmě jsou. další titul by měl být picture 7"EP kapely LANDMINE SPRING, který by měl vyjít v kooperaci s POHODA RECORDS a ještě jedním anglickým labelem, někdy v 03/2005. Dalším titulem na který budu příspívat, bude split EP LAHAR/GRIDE, které by mělo být venku někdy koncem 04/2005. podílet by se na něm měli tyto labely a lidé, SAMUEL, POHODA, KOREK, INY, W.I.F.A.G.E.N.A, SYKY Production, BEER IS NOT DRINK ... snad jsem na někoho nezapoměl. dále u 100 ks picture LANDMINE SPRING bude zin, na kterém teď usilovně pracuju. najdete zde sloupky, recenze, grafiku/art, fotky, recenze, rozhovory, profily, úvahy ... etc.. pracuji na to velice usilovně, tak se máte na co těšit!

picture bude malovaný a bude to určitě bomba, "perem" se na něm podepíše Jana Kudrnová, která malovala i nový design LANDMINE SPRING triček, náhledy najdete brzo v sekci MERCHANDISE. no trika mají i HIS ANOTHER FALL. pokud máte zajem, kontaktujte mně.
- 03.08.04 / Samuel -
- BENEFIT PRO SVOBODU ZVÍŘAT -
Minulý rok se prodalo nějaké množství v/a VHS kazet, ze kterých šlo 50,- Kč jako benefit pro organizaci Ochrana Hospodářských Zvířat. Dlouho mi leží v hlavě i pomoc Svobodě Zvířat. Prvním krokem, který pro to udělám bude následující. Dávám nyní k prodeji nějaké starší SAMUEL tituly za lepší ceny a peníze, které za ně utržím poukážu Svobodě Zvířat. Takže na samuel emailu nebo adreje je možné objednávat :

3x v/a My Time Is Over CD - á 170,- Kč
2x Albion "Synthpathy" CD - á 165,- Kč
1x Landmine Spring "Ride" CD - á 160,- Kč / prodáno: Vláďa Petr

Takže celkem by se mělo prodat za 1 000,- Kč. Je to vhodná příležitost, jak si doplnit Váš domácí archiv a přitom pomoct organizaci, která pomáhá zvířatům! Více info o její činnosti můžete najít na zde.

- 22.07.04 / Samuel -
- SUFFER „13“ CD -
Pod číslo SAMUEL013CD, právě vyšlo nové album třeboňských Suffer. Deska s názvem „13“ je jejich čtvrtým (počítáme-li i demo) počinem. Slyšet zde můžete třináct skladeb v silně „emo power pop“ duchu, s ještě více melodiemi než tomu bylo doposud. CD lze objednat na emailu samuel.records@email.cz nebo adrese Samuel Records, P.O.Box 263, 397 01 Písek. Cena je 230,- Kč. Pro objednávky které budeme rozesílat poštou, platí zvýhodněná cena 200,- Kč + dobírka.
Více informací naleznete pozdějí, nestíhám ...- Právě vyšlo u Pohoda Records - Pohoda Records, PO BOX 28, 389 01 Vodnany -

  SEPTEMBER COMMANDO
Gesta marnosti a zklamání
JOHN YATES

Kniha „September Commando: Gesta marnosti a zklamání“ představuje druhou část politicky motivovaných satirických útoků, analýz a komentářů z dílny Johna Yatese. Zatímco první sbírku Stealworks pojal Yates spíše jako pohled do minulosti a v jednom unikátním svazku shromáždil svá dřívější díla, tato kniha obsahuje výběr zcela nových a dříve nepublikovaných ukázek jeho provokujícího umění. Sbírku tvoří více než sto grafických útoků na zlo, špatnost a ubohost v jakékoli podobě - at už jsou jimi laskaví vůdcové z Washingtonského chrámu kapitalismu, policejní praktiky médií nebo prodej americké stupidity masám zaslepenců vždy úslužně vyprazdňujících útroby kapes. Yates nešetří ani svou „vlastní“ degenerující a apatií prodchnutou generaci. September Commando začíná tam, kde předchozí publikace Stealworks končila a od první do poslední strany je to proud energie namířený proti nespravedlnosti v současné společnosti. Na barikády!!!

JOHN YATES žijící v San Franciscu je především známý svými počiny pro label Jello Biafry Alternative Tentacles, významné anarchistické knižní vydavatelství AK Press, dále pak vlastní label Allied Recordings, který se orientuje na méně známé kapely. Spolupracuje nebo spolupracoval s tak významnými kapelami, jakými jsou Good Riddance, Lifetime, Buzzkill, Propagandhi, Nailbomb, Jawbreaker, NoMeansNo .....


za cenu 200 kc + dobirka muzete objednavat na: samuel.records@email.cz
- 16.07.04 / Samuel -
- The MOOD "Only Music Energy" -
Naše hudba byla od začátku řazena do stylu emo s různými přívlastky jako např.. emo rock, emo core atd. přičemž emo=emocionální. I my samotní jsme se nechali unést touto, podle nás na jedno oko slepou módou... :) Vzhledem k našemu vnitřnímu přesvědčení o nesprávném užití slova emo jako popisku jakéhokoliv hudebního stylu, jsme se rozhodli přijít s novou ideou ome (Only Music Energy). O nesprávnosti užití slova emo se domníváme především kvůli přesvědčení, že téměř jakákoliv hudba dokáže poskytnout prožitek emocí a to jak posluchači tak i interpretovi. Jedná se zde především o rozdílný vkus každého z nás. Proto vám tady servírujeme tento názor a budeme rádi když budete tuto hudební, spíše však NÁZOROVOU škatulku respektovat... Nejde tedy o žádný hudebně laděný převrat. Hrajeme hudbu určitě ovlivněnou mnoha kapelami stylu emo, ze kterých se mnohé staly našimi vzory ale tohle nám prostě časem došlo a myslíme si, že si to ostatní hudební styly určitě zaslouží.
The Mood mají také pěknou novou www stránku, kterou můžete omrknout
zde.


- 29.06.04 / Samuel -
Přátelé, dnes vezu do výroby Samuel nový titul, jsou jím Suffer "13" CD. Myslím, že se máte na co těšít. Ti, ktěří chtějí mít album doma ihned jak vyjde, mohou ho objednávat již teď na našem emailu. Cena bude v rozmezí 230-250,- Kč.
- SAMUEL -


- 03.06.04 / Samuel -
updatována sekce stránek MERCHANDISE.
- SAMUEL -


- 28.05.04 / Samuel -
Ahoj, všechny Vás zdravím a zároveň se omlouvám všem, kterým se mi ještě nepodařilo odpovědět na email, důvod je jediný, jsem totálně zahlcen a nestíhám. Plánů je moc, ale snad se všechno brzo „usadí“ a věci budou podle mojich představ pokračovat kupředu. Co se labelu týče, tak novinkou která vyšla v minulých dnech, je singl německých fast grinderů WOJCZECH, tentokráte s "emoviolence", jak se říká, pasážemi! Singl vyšel ve spolupráci s mnoha dalšími labely a je super, díky Ozonovi/H.M.F.S. za to, že tento singl dal dohromady. Další novinkou, která vyjde v 07/2004, bude třináctý titul na Samuel a budou jím Suffer jejich nové album ponese název, taktéž „13“. Hudební část alba je již hotová, obal se dokončuje. Release party by měla být 23.7.2004 v Třeboňském klubu Torpédo, bohužel se jí nebudu moct zůčastnit, protože budu LAHAR smečkou na Fluffu. Pokud se nestane nic nepředloženého, tak by tam mělo být album k dostání. Pokud by jste měli zájem, je možné již nyní směřovat objednávky na Samuel kontakty, předpokládaná cena je 250,- Kč. JE vyšší než by jsme chtěli, bohužel se ale zvedlo i DPH na výrobu, takže v ceně se to ať chceme nebo nechceme projeví :( To bude asi na 2004, poslední titul co na Samuel vyjde, ikdyž plánů je dost a je možné že ještě něco bude, uvidíme … Před pár dny jsem se vrátil z Idiot Savant/LAHAR Polského minitour a musím říct, že to byl úžasný čas, který jsme společně mohli prožít! Idiot Savant budete moct v létě vidět 23.7. (pá) na Fluff Festu v Plzni a 24.7. (so) Festa de la Pohoda ve Vodňanech. Whos My Saviour plánují nějaké koncerty v Čechách také, takže se máme na co těšit. Co se merchandise týče, tak brzo by snad měli být trička The Mood, Delusion a i nějaké nové placky. Snad se mi brzo povede konečně zaktualizovat sekci Merchandise a stejně tak i Distro. Pokud by jste chtěli pozvat nějakou skupinu, která na Samuel vyšla na koncert, kontaktujte nás nebo zanechte vzkach v našem guestbooku s tel. číslem, ozvu se a zajisté se domluvíme … díky za podporu, mějte se fajn,
- SAMUEL -
- 06.05.04 / Samuel -
- HeartattaCk #41-
Přátelé, HeartattaCk #41 konečně došel!!! V novém čísle jsou interviews s Yaphet Kotto, Wolves, Turn Around Norman, aktivistou Ingrid Chapmanem, recenze ... atd ... Více info můžete najít na Ebullition Records. Cena jednoho čísla vychází na 25,-Kč + poštovné. Vážil jsem zin s obálkou a cena s poštovným je 25 + 12, tj. 37,- Kč Pokud je pošleš dopisem obratem Ti číslo pošlu.- 30.3.04 / Samuel -
- suffer news -

Suffer, kluci moji šikovný právě dokončili nahrávání nového alba, které vyjde během července a nosičem bude CD. Deska má super zvuk a atmosféru, opět ze slovenského studia Exponent. Myslím že se máte na co těšit! Ochutnávku si můžete stáhnout zde (pro uložení zvolte následující postup, máčknout na LEVÉ TLAČÍTKO MYŠI a pak ULOŽIT CÍL JAKO ...)

Tři sklady z nového alba, které vyjde v 07/2004 si můžete poslechnout v internetovém přehrávači na následující adrese: Purevolume.com. Pokud Vás zaujmou nebo na ně bude chtít zanechat reakci, můžete k tomu využí náš guestbook.