- SAMUEL vs KOREK vs CREW akce -
Po delší odmlce jsme tady s koncertem na znovu obnovené PALUBĚ. Sestava je zajímává, tak se těšíme naviděnou a snad se nám povede začít stejně úžasnou atmosférou, jaká byla na "posledním" koncertě. Těšíme se naviděnou, více info již brzy! Zahrají:


Flowers For Whores (Praha)
Flowers For Whores je nová kapela z Prahy, sestávající se z členů Kevorkian, Ambrosia a Abhorrence. Ivan (zpěv, ex-Kevorkian, hnací kolo Damage Done Records) a Míra (kytara, dříve bicí v Kevorkian) po rozpadu Kevorkian dlouho hledali spoluhráče do nového projektu až narazili na Myšáka (bicí v Ambrosii) a Pavla (kytara v Ambrosii), kteří se chtěli ve vedlejším projektu odchýlit od stylu, který hraje Ambrosia a uvrhnout svoje hudební vize temnějším směrem. Do rozjíždějícího vlaku přiskočil Mikita (basa v Abhorrence a část Deadbutcher Records), kterýho už nebavila nekonečná hra na tough guye a po přestěhování do Prahy uznal, že by kromě přežírání se, mohl dělat i něco užitečnějšího. Po pár zkouškách začalo být jasné, že nezůstane pouze u hraní pro zábavu a Flowers For Whores bude v brzké době možné brát jako seriózní kapelu. V listopadu 2005 (pokud půjde vše podle plánu) vyjde dvoupísňové demo a už v polovině října budete mít možnost Flowers For Whores ochutnat v krátkých setech živě.

SVINĚ! (Vodňany)
Hardcore/punk z Vodňan, neznáte?

Rabies (Vltavotýnsko)
Vltavotýnský INFEST revival:)

Lycanthrophy (Vysočina)
Těžkotonážní fastcore/grind útok s nemilosrdným ženským zpěvem!!!!!


Další SAMUEL/Korek/crew akci čekejte 3.12.2005 ... Mikuláš zaručeně nepřijde! a čekej "souboj" LAHAR vs. GRIDE, za sekundování několika dalších kapel!!!!!
Info čekej již brzo!


[ novinky / news ]