Franklin Lakes - "Running All The Red Lights"

Franklin Lakes - Running All The Red Lights 7" [Samuel/Pohoda Records]
Singl pro všechny, kteří jsou zklamáni v lásce, ale pozor, ne ze zrady toho druhého. Deska plná nevyřknutých slov a dotyků, které nikdy ze strachu neučiníme. O tom jsou tedy roztomilé texty, nenásilné, nevnucující, o vlastních pocitech, které myslím všichni nosí pravdivě v sobě, jak jednoduché. Hudba, jó hudba, tak ta se drží s texty za ruce, drží a nepustí. Možná se jim z toho malinko potí ruce, tedy jediná má malá výtka, snad příliš čitelné, uhlazené, ale určitě už mé:OD)

Tak tedy konečné hodnocení, jména vydavatelství stoprocentně odpovídají této desce, určitě věděli co dělají a co chtějí, SAMUEL&POHODA, hezká jména, hezká positivně smutná hudba, při které nejsem sám. Jak říkám, jak jednoduché, mám taky rád kytarovky, přeci nemůžu být jenom zlý a divoký kluk.

http://czechcore.cz/index.php?w=10&kod_rew=2151 - Cootcha


Franklin Lakes - Running All The Red Lights 7" [Samuel Records]
A four song 7" which plays almost 14 minutes. That's only possible on a czech pressing, right? Franklin Lakes are from Sweden and feature members of Last Days Of April. Contrary to them FL don't sound as dreamy or poppy. It's still emo pop, but with quite expressive vocals and a 80s twist to some of their songs. I do love them and hate myself for not driving down to Klagenfurt 2 years ago to see them rocking the Piratebats. Shame on me! (th)
http://www.franklin-lakes.nu

http://www.danceofdays.org
thomas reitmayer
hopeless romantic - unpunk@danceofdays.org