- Různé zajímavé informace, odkazy, etc. -
- letem světem -
Dne 8.května 2007 má proběhnou aukce, ve které má být vydražen největší berlínský squatt Köpi. 5. a 8.května mají v Berlíně proběhnout velké demonstrace a shromáždění na jeho podporu.

V posledním čísle Maximum Rock´n´Rollu se objevila reklama na nový zin "Give Me Back". První zin má číslo #59 a volně navazuje poslední číslo (#50) časopisu HeartAttack, vydávaného Ebullition Records. Všichni příznivci toho kultovního plátku mohou zajásat a těšit se na rozhovory se Seein Red, Envy ...

Na Samuel Records v kooperaci s W.I.F.A.G.E.N.A. a dalšími vydavatelstvími vyšel picture 7"EP split německých kapel Idiot Savant/Deanimation. Prvně bude v prodeji 17.května 2007 v Praze na 007, kde Idiot Savant a Deanimation zahrají společně s finskými Terveet Kädet.

Nahrávku pro velkou desku dokončují v současných dnech Insect Warfare (USA). Nelení ani brněnská punk/hardcore/trash úderka See You In Hell, která pracuje na materálu pro své druhé LP. Vyjde opět pod křídly Insane Society/Phobia Records. Součástí limitované edice desek bude DVD z japonského tour. Na postu druhého kytaristy vystoupí se See You In Hell Paaya z Festy Desperato a bude to 12.května na Obscene Society Festivalu.

[25.04.2007]

- top-five-records -
Pokud kupujete staré desky, raritní vinyly nebo se jen prostě rádi díváte do www dister, zkuste švédkou stránku Top Five Records (Swe). Sehnat se tam dá spousta desek, za vcelku dobré peníze a osobně jsem to i vyzkoušel.(S)